Noclegi już od 55 zł od osoby!

+48 606 750 614 kontakt@dworpantadeusz.pl

Atrakcje we dworze

Zagroda z Alpakami
Samiec Jasiu i dwie samiczki – Zośka i Hanka są niewątpliwie maskotkami Dworu Pan Tadeusz. To przesympatyczne, interesujące i rzadko spotykane w Polsce zwierzęta.

Wyglądają nieco jak lamy a swoją puszystością i futrem przypominają owce. Z chęcią rozbawią najmłodszych i umilą czas gościom dworu.

Biesiadnia
To zadaszone miejsce z kominkiem, grillem i wędzarnią, gdzie – jak sama nazwa wskazuje – może swobodnie biesiadować ponad 20 osób.
Sauna
Dla miłośników wysokich temperatur również znajdziemy coś specjalnego. Sauna to prawdziwe dobrodziejstwo dla skóry, które jednocześnie jest gwarancją doskonałego relaksu. Jest to idealna propozycja na chłodne dni, a także po powrocie z długiej, górskiej wędrówki.
Jacuzzi ( hot tub )
Jacuzzi to niezwykle relaksująca forma masażu wodnego. To zdecydowanie propozycja przeznaczona dla gości, którzy chcą się odprężyć i odetchnąć. Kąpiel redukuje bowiem stres i pomaga zwiększyć komfort psychiczny. Dodatkowym atutem naszego jacuzzi jest wyjątkowo atrakcyjne położenie – wanna mieści się na zewnątrz ośrodka, a to oznacza, że otaczają ją wspaniałe górskie widoki.
Atrakcje dla dzieci
Sami jesteśmy rodzicami więc wiemy jak ważnym elementem udanego urlopu są atrakcje dla najmłodszych.

Dlatego aby zająć czas pociechom a rodzicom umożliwić wypicie porannej kawy w spokoju, przygotowaliśmy całą gamę zabawek w tym trampolinę, plac zabaw, elektryczne samochodziki i wiele wiele więcej.

Na wiosnę udostępniamy w pełni wyposażony plac zabaw z boiskiem do gry. W okresie zimowym atrakcje znajdujące się na dworze (elektryczne samochodziki, trampoliny itd) są nieczynne. Dostępne są natomiast zimowe zamienniki jak na przykład sanki.

Rowery
Raz, dwa, trzy, rower, tatry i Ty!

Na wszystkich fanów dwóch kółek czeka przepiękny SZLAK ROWEROWY WOKÓŁ TATR mierzący ponad 250km długości.

Dwór Pan Tadeusz zapewnia eleganckie, naoliwione, napompowane w pełni sprawne i gotowe do drogi rowery!

Boisko do piłki nożnej i siatkowej
Miłośnicy sportu preferujących aktywny wypoczynek także znajdą tu coś dla siebie. Czeka na nich bowiem pełno wymiarowe boisko do siatkówki oraz boisko do piłki nożnej o powierzchni 42x15 metrów.

REZERWACJA

Jeśli marzysz o wypoczynku w niesamowitej górskiej scenerii, tęsknisz za spokojem i chcesz wyciszyć myśli, serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji naszych domów.

Rezerwacja Online